Historia firmy Parador Flooring Company – podłogi, panele podłogowe

Parador Flooring Company jest rodzinną firmą założoną z misją dostarczania wyjątkowych, trwałych i łatwych w konserwacji podłóg. Firma ma swoje biura w Niemczech i Stanach Zjednoczonych, przyczyniając się do tworzenia silnych relacji z klientami na całym świecie. Parador Flooring Company dąży do tego, by służyć swoim klientom najwyższej jakości produktami i jest zaszczycona zostać uznana za lidera wśród wielu firm w branży.

Czym jest firma Parador Flooring Company?

Parador Flooring Company jest wiodącym producentem materiałów podłogowych, z siedzibą w Niemczech. Misją firmy jest dostarczanie produktów o długotrwałej trwałości i łatwości w czyszczeniu, które będą spełniać oczekiwania ich klientów. Firma oferuje szeroki wybór wytwarzanych z wysokiej jakości materiałów laminatów, winyli i drewna, dzięki czemu każdy klient może znaleźć swój własny unikalny styl dzięki szerokiej gamie opcji podłogowych Parador. Produkty te są używane w wielu pokojach mieszkalnych, a także w domach, biurach, szpitalach i innych miejscach publicznych.

Jak zaczęła się firma Parador Flooring Company?

Parador Flooring Company została założona w 1927 roku w Niemczech. Firma szybko stała się wiodącym producentem materiałów podłogowych, erodując swoją pozycję dzięki starannie wybranym produktom i usługom. Firma została założona przez rodzinę Walther w 1927 roku w Heilbronn, Niemcy. Walthers było pierwszą rodziną, która skoncentrowała swoje działania na produkcji trwałych, stylowych podłóg. W 1959 roku Walthers przeniósł swoją siedzibę do Bingen w celu rozszerzenia swojej działalności. Następnie w roku 1962 firma założyła przedstawicielstwo w Stanach Zjednoczonych, a w 2007 roku walthers przeniósł swoją siedzibę do Leverkusen w Niemczech.

Co osiągnęła firma Parador Flooring Company?

Od momentu założenia, Parador Flooring Company osiągnęła wiele sukcesów w branży. Firma zdobyła wiele nagród za design i innowacje, ponieważ ich produkty pozostają na czele najnowszych trendów w branży podłogowej. Parador Flooring jest liderem w swojej branży i nadal wprowadza innowacje w zakresie wzornictwa i technologii. Firma Parador Flooring Company jest wiodącym producentem materiałów podłogowych i designu w branży. Z sukcesem dostarczają swoim klientom doskonałej jakości produkty, które są doskonale wykonane, wytrzymałe i bezpieczne. Parador Flooring Company oferuje szeroki wybór rozwiązań, które spełnią potrzeby każdego projektu podłogowego, od luksusowych mieszkań do obiektów użyteczności publicznej.

sklep z podłogami

Blog, który skupia wokół siebie wszelkie ważne informacje na temat podłóg laminowanych, winylowych, hybrydowych, drewnianych. Wszystko o podłogach - gdzie je kupić, wybrane modele, opisy, inspiracje, charakteryzacja.

Learn More →